Zona de schi Stacja Narciarska Ustroń Palenica

Logo Stacja Narciarska Ustroń Palenica
Logo Stacja Narciarska Ustroń Palenica
Informații curenteAstăzi, 07:38
Astăzi, 07:38
Dată
-
Deal/munte
-
Vale
Lifturi deschis

Lifturi

2
1
0
0
0

Timpi de acţionare Iarna

Sezon
-
Operațiunea
08:00 - 20:00

Piste

Începător
fără informaţii
uşor
0,5 km (1)
mediu
1 km (1)
greu
fără informaţii
total
1,5 km

Zonă de schi

Stacja Narciarska White Park Palenica w Ustroniu to doskonale przygotowane i oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, na które można dojechać darmowym SKI-BUSem. Na kompleks Stacji Narciarskiej składają się dwie trasy zjazdowe – „Duża i Mała Palenica”.

Na szczyt „Dużej Palenicy”, gdzie czeka na nas prawie 1 km. trasy zjazdowej o umiarkowanym stopniu trudności zawiezie nas kolej krzesełkowa, natomiast „Mała Palenica” to szeroki, łagodny, idealny do nauki i doskonalenia techniki jazdy stok o długości 430 m. z wyciągiem orczykowym.

Na „Małej Palenicy” znajduje się również, przeznaczony dla najmłodszych użytkowników stoku mały, DARMOWY wyciąg oraz Przedszkole Narciarskie, w którym rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Bardziej zaawansowani narciarze oraz snowboardziści mogą trenować w świetnie przygotowanym snowparku na „Dużej Palenicy”.

Na terenie stacji działa szkoła narciarsko-snowboardowa, która prowadzi szkolenia z zakresu nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie oraz wypożyczalnia.

Tych z Państwa, którym dopisze apetyt lub zapragną się ogrzać zapraszamy do jednej z naszych klimatycznych Karczm, zlokalizowanych bezpośrednio przy stokach „Małej i Dużej Palenicy”.

Do dyspozycji gości są dwa darmowe parkingi zlokalizowane pod dolnymi stacjami wyciągów.

Należy podkreślić doskonały dojazd do naszych wyciągów, dojazd z okolic Katowic i aglomeracji śląskiej, wygodną dwu-pasmową drogą 81 popularnie zwaną Wiślanką do skrzyżowania w Ustroniu - Polanie, następnie skręcając na skrzyżowaniu w lewo , przez most na rzece Wiśle , za mostem w lewo i następnie po zakręcie w prawo 300 m. Od skrzyżowania na dwu-pasmówce około 1 kilometra.

Żródło : "Strona Domowa wyciągu PALENICA - Stacja Narciarska Ustroń
" palenica.ustron.pl/

Contact

Telefon pentru salvamont
+48 602 552 200
Pagina de acasă
http://www.palenica.ustron.pl/
Cereri/informaţii
Trasee montane Uniune turistică
Evaluare 5,0
1 Evaluare
Evaluarea mea:
Ultimele recenzii
Tombolă
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer