Zona de schi Świniorka - Dolina Leśnicy

Logo Świniorka - Dolina Leśnicy
Logo Świniorka - Dolina Leśnicy
Informații curenteAstăzi, 00:11
Astăzi, 00:11
Dată
-
Deal/munte
-
Vale
Lifturi deschis

Lifturi

3
0
0
0
0

Timpi de acţionare Iarna

Sezon
-
Operațiunea
08:00 - 22:00

Piste

Începător
fără informaţii
uşor
1,7 km
mediu
1,0 km
greu
fără informaţii
total
2,6 km

Zonă de schi

"Świniorka" 700 m.n.p.m. jest jednym z wzniesień Beskidu Śląskiego, których stoki składają się na dolinę rzeki Leśnicy. Ze względu na dogodne usytuowanie oraz warunki klimatyczne w północno - wschodniej części wzniesienia powstała stacja narciarska.

Obecnie stacja narciarska wchodzi w skład Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego "Dolina Leśnicy" i dysponuje czterema naśnieżanymi trasami zjazdowymi o łącznej długości blisko 2km, obsługiwanymi przez trzy wyciągi talerzykowe, jeden wyciąg zaczepowy oraz wyciąg do jazdy na "oponach". Szerokie polany zapewniają sprzyjające warunki jazdy na nartach zarówno dla narciarzy początkujących jak i zaawansowanych.

Bezpośrednio na stokach narciarskich przy stacji dolnej i w środkowej części stoku usytuowane są bary serwujące ciepłe napoje oraz gorące przekąski. U podnóża stoków funkcjonuje restauracja "Leśna" zrealizowana z myślą zarówno o gościach ośrodka jak i narciarzy korzystających ze stacji narciarskiej. Smaczne tradycyjne dania, wystrój wnętrza oraz ciepło kominka zapewniają przyjemne spędzenie czasu.

Źródło: "Strona WWW Dolina Leśnicy" (www.dolinalesnicy.pl/sn/)

Contact

Telefon pentru salvamont
+48 693 208 472
Pagina de acasă
http://www.dolinalesnicy.pl/sn/
Cereri/informaţii
Trasee montane Uniune turistică
Evaluare 4,7
Evaluarea mea:
Letzte Bewertungen
Tombolă
2 Ü für 2 PAX oder Skipässe
Gewinnspiel Samnaun