Zona de schi Czarny Groń

Logo Czarny Groń
Logo Czarny Groń
Informații curenteAstăzi, 00:35
Astăzi, 00:35
Dată
-
Deal/munte
-
Vale
Lifturi deschis

Lifturi

3
1
0
0
0

Timpi de acţionare Iarna

Sezon
-
Operațiunea
08:00 - 22:00

Piste

Începător
fără informaţii
uşor
1,1 km (3)
mediu
0,6 km (1)
greu
fără informaţii
total
1,7 km

Zonă de schi

Czarny Groń wziął swą nazwę od góry, u której stóp się znajduje. Szczyt Czarnego Gronia (884 m. n.p.m.) usytuowany jest we wschodniej części Beskidu Małego. Z uwagi na wyjątkowy mikroklimat oraz wspaniałe walory przyrodnicze, okolica ta od dawna ceniona jest przez turystów. Na ofertę Centrum składa się komfortowa baza noclegowa dla stu trzydziestu jeden gości, bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz Oberża.

Nasz ośrodek to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje. W Czarnym Groniu znajdziecie Państwo mnóstwo atrakcji dla turystów w każdym wieku: park linowy, kort tenisowy, symulator narciarski, sztuczny stok czy wypożyczalnię rowerów. Zimą zapraszamy do szusowania na nowoczesnym, oświetlonym stoku narciarskim, oddalonym o dwa kilometry od centralnego punktu Czarnego Gronia. Alternatywę dla narciarstwa stanowi lodowisko, w które kort tenisowy przeobraża się co sezon.

Najmłodsi mogą korzystać z miniaturowej wersji parku linowego, trampoliny, a także brać udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów. Nieco starszych zachęcamy do biesiadowania w gronie rodziny
i przyjaciół. Drewniana Koliba zachęca do spędzania wieczorów przy kominku oraz grillu.

Czarny Groń umożliwi Państwu aktywny wypoczynek oraz chwilę oddechu od wielkomiejskiego zgiełku,bo w górach czas płynie wolniej.

Źródło "Strona WWW Czarny Groń" (www.czarnygron.pl/pl/o-nas/czarny-gron/)

Evaluare 2,5
2 Evaluări
Evaluarea mea:
Ultimele recenzii
Tombolă
2 Nächte für 2 Personen, inkl. HP
Gewinnspiel: Alpinhotel Pacheiner auf der Gerlitze