Zonă de schi Fačkovské sedlo - Kľak

Informații

Športovo-rekreačné stredisko SKIARENA Fačkovské sedlo sa nachádza 26 km od centra regiónu Hornej Nitry – Prievidze, na štátnej ceste č. 64 spájajúcej tento región so Žilinským krajom. Fačkovské sedlo je prirodzenou hranicou medzi Strážovskými vrchmi a Lúčanskou Malou Fatrou a leží 803 m n.m. Najvyšším vrchom a dominantou tejto oblasti je Klak s nadmorskou výškou 1.352 m, ktorý je spoločne s...

Citește mai mult
Informații

Športovo-rekreačné stredisko SKIARENA Fačkovské sedlo sa nachádza 26 km od centra regiónu Hornej Nitry – Prievidze, na štátnej ceste č. 64 spájajúcej tento región so Žilinským krajom. Fačkovské sedlo je prirodzenou hranicou medzi Strážovskými vrchmi a Lúčanskou Malou Fatrou a leží 803 m n.m. Najvyšším vrchom a dominantou tejto oblasti je Klak s nadmorskou výškou 1.352 m, ktorý je spoločne s vrcholom Reváňa súčasťou národnej prírodnej rezervácie. Záujemcom o oddych a aktívny relax sú k dispozícii možnosti pre turistiku, cyklistiku, zimné športy. Samozrejmosťou je možnosť ubytovania, stravovania, ako aj služby športového obchodu, skiservisu, cykloservisu.

Zdroj: Úvodná stránka lyžiarskeho strediska www.skiarena-fackovskesedlo.sk/

Tombolă
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Schi, zăpadă și vreme

Schi, zăpadă și vreme

Schi, zăpadă și vreme
Informații detaliate despre toate stațiunile de schi din Europa. Hărți ale pârtiilor, stratul de zăpadă, camere web și multe altele garantează distracție maximă pe pârtii.
Schi, zăpadă și vreme

Buletin informativ

Buletinul nostru informativ vă informează despre oferte de vacanță atractive, evenimente, concursuri și multe altele.
Abonează-te la newsletter
Vă mulțumim pentru înregistrare

Adresa dumneavoastră de e-mail a fost adăugat la lista de corespondență.

Cele mai populare stațiuni de schi