Zonă de schi SKI centrum Brezovica Casa Mia

Informații

K hotelu bezprostredne patrí SKI centrum Brezovica s vlastným zasnežovaním, čo umožňuje užívať si zimné športy aj pri nie najpriaznivejších snehových podmienkach. V zime okrem lyžovania, snowboardovania a sánkovačiek sa tiež môžete tešiť na tradičné psie záprahy ťahané typickým plemenom sibírsky husky. Požičovňa lyží sa nachádza priamo na svahu a poskytuje všetok servis a služby, ktoré môžete...

Citește mai mult
Informații

K hotelu bezprostredne patrí SKI centrum Brezovica s vlastným zasnežovaním, čo umožňuje užívať si zimné športy aj pri nie najpriaznivejších snehových podmienkach. V zime okrem lyžovania, snowboardovania a sánkovačiek sa tiež môžete tešiť na tradičné psie záprahy ťahané typickým plemenom sibírsky husky. Požičovňa lyží sa nachádza priamo na svahu a poskytuje všetok servis a služby, ktoré môžete potrebovať. Lyžiareň na odloženie Vašich lyží a lyžiarskych topánok sa nachádza priamo v hoteli. V zime, počas prevádzky lyžiarskeho vleku môžete využiť bufet priamo na svahu, alebo sa ohriať pri dobrom obede v našej reštaurácii, do ktorej je vchod priamo z kopca. Veríme, že sa nám do zimnej sezóny podarí dobudovať pre Vás wellness priamo na našom hoteli, ak nie, vieme pre Vás zabezpečiť wellness u susedov aby ste si mohli po lyžovačke oddýchnuť.

Zdroj: Úvodná stránka lyžiarskeho strediska www.hotelcasamia.sk/sk/ski-centrum

Contactați-ne

Oravský Háj Garden Hotel & Resort
Brezovica 370, 02801 Brezovica
+421 43 5309401
+421 43 530 94 01
http://www.hotelcasamia.sk
Tombolă
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Schi, zăpadă și vreme

Schi, zăpadă și vreme

Schi, zăpadă și vreme
Informații detaliate despre toate stațiunile de schi din Europa. Hărți ale pârtiilor, stratul de zăpadă, camere web și multe altele garantează distracție maximă pe pârtii.
Schi, zăpadă și vreme

Buletin informativ

Buletinul nostru informativ vă informează despre oferte de vacanță atractive, evenimente, concursuri și multe altele.
Abonează-te la newsletter
Vă mulțumim pentru înregistrare

Adresa dumneavoastră de e-mail a fost adăugat la lista de corespondență.

Cele mai populare stațiuni de schi